Minted 2,5 Gr 999,9 Külçe Altın

7.145,73 TL

Ürün Açıklaması

Altın Özellikleri;
Saflık: 999,9
Gram: 2,5
 
 * Satın aldığınız tüm ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. (Hafta sonu gönderim yapılmamaktadır)
 
 * Satın aldığınız ürünler Yurtiçi Kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir. Siparişiniz, siz teslim alana kadar NadirGold güvencesi altındadır.
 

* Nadir Metal Rafineri resmi dükkan sayfasıdır. Nadir Metal Rafineri'sinin ürettiği gram altını tüm Türkiye'de sarraf, kuyumcu ve döviz bürolarından istediğiniz an nakit paraya çevirebilirsiniz.
 
* Altın fiyatları dünya altın borsasındaki değişikliklere göre güncellenmektedir. Bu nedenle altın siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenden dolayı iptal veya iade edilemez. Ürün ile ilgili üretim kusuru olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş veren kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.

* Ürünlerin değer kaybına uğramaması ve uzun süre sağlıklı saklanabilmesi için sertifikasından (paketinden) çıkarılmaması önerilir.
 
* Sipariş edilen ürünler ile tanıtım görsellerinde yer alan ürünler arasında fark olabilir. Bu fark değerli metalin gramajı, saflık oranı, üstün kalitesi değil yalnızca sertifika tasarımına yöneliktir. Tüm değerli metallerimiz Nadir Metal Rafineri kalitesi ve güvencesine sahiptir.